Upravit stránku

Základem firmy SOLEA CZ je tým s lidským přístupem, který umožňuje pracovat lidem se zdravotním postižením. Tím tvoříme unikátní kombinaci kolektivu s více než 80% zdravotně postižených a dodávkami přes 70% výroby do automobilového průmyslu.

Aktuální dění ve firmě můžete sledovat i na Facebooku.

solea cz

Nejčastěji u nás pracují lidé s těmito druhy zdravotního postižení či omezení:

Crohnova choroba, onkologické onemocnění, diabetes, epilepsie, pohybový aparát – záda, kyčle, poranění zad, oční vady.

Nemějte obavy se nás nezávazně zeptat.
Rádi se s vámi seznámíme a možná, že právě vy rozšíříte naše řady.

Benefity pro naše zaměstnance:

  • Osobní přístup k jednotlivcům
  • Pravidelné firemní akce
  • Příspěvek na obědy
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Měsíční podíl na zisku společnosti
  • Možnost spolurozhodovat
  • Nákup kvalitních potravin ve firemním obchůdku za výhodné ceny

Kontakt pro zaslání profesního životopisu nebo případné dotazy.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti SOLEA CZ, IČ: 25939483 dáváte souhlas k jejich zpracování podle zákona č.101/2000 Sb. k účelu výběrového řízení a dle zákona o ochraně osobních údajů dle GDRP.


Moje cesta v SOLEA CZ – co říkají naši zaměstnanci

Zuzana Balášová

Jak jsi přišla do SOLEA CZ?

Hledala jsem práci po škole s ekonomickým zaměřením, byla jsem bez praxe a pro všechny firmy v okolí to byl problém. Až v SOLEA CZ jsem dostala šanci ukázat, co umím.

Kde začínala Tvá cesta a kde jsi dnes?

Začínala jsem jako referent personalistiky a účetní, na této pozici jsem i dnes. Mám skvělou nadřízenou, která mě naučila a vedla k samostatné účetní, nyní pracuji na tom, abych ji dokázala zastoupit i v její nepřítomnosti.

Co Tě motivuje u nás pracovat?

Nejvíce si cením možnosti profesního růstu s volbou možnosti, v jaké oblasti se chci vzdělávat. Další motivací je pro mě lidský přístup, když jsem onemocněla velmi vážnou nemocí, se mi firma snažila vyjít vstříc, abych mohla pracovat podle svých sil a časových možností. Nemyslím si, že by mi to bylo všude umožněno.

Co bys vzkázala potencionálním uchazečům?

Pokud na sobě chcete pracovat a hledáte firmu, která to ocení, bude brát Vaše názory v potaz a počítá s Vámi, pošlete životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Naďa Horáková

Jak jsi přišla do SOLEA CZ?

V období, kdy jsem nutně hledala práci, jsem objížděla firmy zaměřené na lisování plastů v okolí České Třebové, protože jsem měla praxi v oboru. A až v SOLEA CZ měli volné místo operátora lisu s nástupem ihned.

Kde začínala Tvá cesta a kde jsi dnes?

Začínala jsem jako operátor u vstřikovacího lisu, poté jsem přešla na směnovou kvalitu, a z té na vedoucí kvality. Postupem času jsem k této funkci vzala nabídnuté plánování výroby na vstřikovací lisy. V období ekonomické krize jsem přešla na fakturační oddělení, kde jsem vedla fakturaci, objednávky a částečně řešila kvalitu na všech třech divizích. Po příchodu z MD jsem se vrátila na místo plánovače výroby, a tam jsem v současné době.

Co Tě motivuje u nás pracovat?

Lidský přístup a podpora od vedení a kolegů, možnost sebevzdělávání, firma je nedaleko od mého místa bydliště, již 11 let jistota stabilního zaměstnání s profesním růstem a ohodnocením.

Co bys vzkázala potencionálním uchazečům?

Pokud se chcete osobně rozvíjet a profesně růst, SOLEA CZ Vám to umožní, protože si je vědoma toho, že tímto přístupem poroste i kvalita firmy.

Jana Slezáková

Jak jsi přišla do SOLEA CZ?

Do firmy mě přivedla kamarádka Lucka.

Kde začínala Tvá cesta a kde jsi dnes?

Moje cesta firmou začala v červnu 2008 na montáži D2. Začínala jsem jako operátor montáže a to na domácí práci při mateřské dovolené. Od září 2009 jsem začala pravidelně pracovat již ve firmě. Po cca 2 měsíční práci a poznávání firmy jsem přešla do kanceláře, kde jsem prováděla různorodou kancelářskou práci. Od března 2010 pracuji na pozici fakturantky. S příchodem roku 2015 jsem se začala vzdělávat a pracovat v oblasti personalistiky.

Co Tě motivuje u nás pracovat?

Na naší firmě mne baví nové příležitosti a pracovní postupy a možnosti, které mě nutí k sebevzdělávání.

Co bys vzkázala potencionálním uchazečům?

Ať se k nám přijdou podívat a popovídat si o možnostech a pracovních příležitostech, jak pro zdravé tak i pro zdravotně postižené. Vždyť na změnu je čas vždy a změna je život, při snaze obou stran se dá dokázat hodně. Do práce nechodíme jen pro peníze, ale také pro zážitky a do dobrého kolektivu. S tím vším mám výbornou osobní zkušenost.

David Kuchta

Jak jsi přišel do SOLEA CZ?

Do SOLEA CZ jsem přišel z call centra. Byl jsem rád, že se mi naskytlo místo v SOLEA CZ.

Kde začínala Tvá cesta a kde jsi dnes?

V SOLEA CZ jsem začínal klasicky u lisu. Musím přiznat, že tato práce mi přišla příliš jednotvárná, proto jsem rád, že jsem se stal seřizovačem. V tom vidím smysl a je zde možnost kariérního růstu. Musím se stále zdokonalovat a učit, a v tom vidím smysl života.

Co Tě motivuje u nás pracovat?

Možnost kariérního růstu a neustále zdokonalování sám sebe.

Co bys vzkázal potencionálním uchazečům?

Pokud chcete pracovat v prosperující české firmě, je práce v SOLEA CZ to pravé.

Beata Jamborová

Jak jsi přišla do SOLEA CZ?

O pracovním místě v SOLEA CZ jsem se dozvěděla přes kamarádku, která tam pracovala.

Kde začínala Tvá cesta a kde jsi dnes?

Naposledy jsem pracovala v prosperující firmě. Nejdříve jsem začínala jako operátorka u lisu a nyní pracuji jako směnová kvalita. Musela jsem změnit své zaměstnání kvůli dětem. Nemůžu říci, že by pro mě některé konkrétní činnosti byly skutečně neoblíbené. Vždy se samozřejmě najdou úkoly, které plním raději, a úkoly, které mi tolik nevyhovují. V rámci pracovních povinností si ale uvědomuji, že pro fungování firmy jsou nepostradatelné všechny bez výjimky. Snažím se práci odvést zodpovědně a mým mottem je „Kvalita začíná u mě“

Co tě motivuje u nás pracovat?

Samozřejmě důležitý je plat, ale mojí motivací je dobře odvedená práce a příjemná atmosféra vztahů na pracovišti.

Co bys vzkázala potenciálním uchazečům?

Jako cizinka jsem nastoupila do firmy SOLEA CZ a nepocítila jsem žádný rozdíl v chování vůči mé osobě. Mohu také říci, že tato firma je jedna z mála, která umožní další pracovní povýšení a jistotu, kterou v dnešní době málokde najdete. Dnes mohu říci, že jsem ráda, že zde pracuji.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti